CITY keramické umyvadlo hranaté 80x45cm, bílá KE080
CITY keramické umyvadlo hranaté 80x45cm, bílá KE080
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KE080 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CITY keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x18x45 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843211 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, chrom CV1005
expedice do 7 dnů271 Kč
Při platbě předem pouze 257 Kč
ELLA umyvadlová skříňka 76,5x50x43cm, bílá EL080-3030
na objednávku11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bílá ExtraGlaze 8787111
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
SAND keramické umyvadlo 80x50 cm, bílá ExtraGlaze 9022111
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WC mísa Mexen Lena Rimless s úzkým sedátkem s tlumeným dovíráním, duroplast, lesklá bílá - 3022L4000
expedice do 10 dnů4 576 Kč
Cenově zvýhodněný závěsný WC set SAT do lehkých stěn / předstěnová montáž+ WC SAT Infinitio SIKOSSIN21
expedice do 4 dnů9 117 Kč

