Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, max 80mm, chrom 7533.370.5
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, max 80mm, chrom 7533.370.5
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-80 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952143231 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Mohlo by Vás zajímat
Elektrická topná tyč bez termostatu, kroucený kabel, 900 W LT90900K
expedice do 7 dnů1 150 Kč
Při platbě předem pouze 1 087 Kč
Elektrická topná tyč bez termostatu, kroucený kabel, 1000 W LT91000K
expedice do 7 dnů1 187 Kč
Při platbě předem pouze 1 122 Kč

