CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bílá ExtraGlaze 8787111
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bílá ExtraGlaze 8787111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x20x50 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937816869 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CLASSIC keramický sloup k umyvadlu 66x27cm, bílá ExtraGlaze 877011
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
CLASSIC čelní držák ručníků 75cm, chrom PACL75
na objednávku4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, bílá 4141K1
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, bílá 104701
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč


