Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, max 80mm, čená mat 7533.370.5X
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, max 80mm, čená mat 7533.370.5X
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-80 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982002 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
507 Kč
Při platbě předem pouze 471 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká krytka, tl.10-55mm, černá 542.742.5B
expedice do 7 dnů796 Kč
Při platbě předem pouze 740 Kč
477 Kč
Při platbě předem pouze 444 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč

