GODIVA umyvadlo, litý mramor, 68x44cm, bílá GU068
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 68x44cm, bílá GU068
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GODIVA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 68x11x44 cm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890376 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč
10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
Podobné zboží
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 70x42cm, bílá OR070
expedice do 7 dnů4 687 Kč
Při platbě předem pouze 4 360 Kč


