BRAND keramické umyvadlo 80x45cm, bílá TU0422
BRAND keramické umyvadlo 80x45cm, bílá TU0422
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x45 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 448 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935923 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 76x83x43cm, mořený smrk BA088S
expedice do 7 dnů15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 152 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 756 Kč
Mexen Velar L 2dílná posuvná vanová zástěna 85 x 150 cm, grafitová, bílá - 896-085-003-41-20
expedice do 10 dnů6 545 Kč
Mexen Rox L 2dílná posuvná vanová zástěna 170 + 70 x 150 cm, průhledná, chrom - 8C9L-170-070-01-00
expedice do 10 dnů10 654 Kč


