THALIE 80 keramické umyvadlo nábytkové 80x46cm, bílá TH11080
THALIE 80 keramické umyvadlo nábytkové 80x46cm, bílá TH11080
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH11080 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THALIE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x46 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868542 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
SITIA umyvadlová skříňka 75,6x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá mat SI080-3131
expedice do 7 dnů10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BAYONA dlažba Ivory Natural 60x120 (1,44m2) BAY010
na objednávku841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
BAYONA dlažba Moka Pulido 60x120 (1,44m2) BAY003
expedice do 7 dnů1 123 Kč
Při platbě předem pouze 1 064 Kč
BAYONA dlažba Silver Brillo 60x60 (1,08m2) BAY005
expedice do 7 dnů841 Kč
Při platbě předem pouze 797 Kč
BAYONA dlažba Silver Pulido 120x120 (1,44m2) BAY020
na objednávku1 311 Kč
Při platbě předem pouze 1 242 Kč


