WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, bílá 4141K1
WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, bílá 4141K1
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 80x55 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 24.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125977222 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bílá ExtraGlaze 8787111
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 60x46cm, bílá ExtraGlaze 8731111
expedice do 7 dnů5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
RETRO keramické umyvadlo 69x52cm, bílá 104601
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
CLASSIC keramické umyvadlo 90x50cm, bílá ExtraGlaze 8788111
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, bílá 104701
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RETRO keramické umyvadlo 73x54cm, černá mat 104731
na objednávku12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
WALDORF keramické umyvadlo 80x55cm, černá mat 4141K7
expedice do 7 dnů16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč


