BRAHEA umyvadlo 146,6x51,5cm, rockstone, pravé, bílá mat BT147R
BRAHEA umyvadlo 146,6x51,5cm, rockstone, pravé, bílá mat BT147R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT147R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 146,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1466 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 22.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979118 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
9 821 Kč
Při platbě předem pouze 9 136 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BRAHEA dvojumyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141
na objednávku23 452 Kč
Při platbě předem pouze 22 022 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč
19 711 Kč
Při platbě předem pouze 18 336 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 140x46cm, bílá
expedice do 7 dnů6 751 Kč
Při platbě předem pouze 6 280 Kč

