TREOS dvojumyvadlo 151,6x51,3 cm, rockstone, bílá mat TS152-0101
TREOS dvojumyvadlo 151,6x51,3 cm, rockstone, bílá mat TS152-0101
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS152-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| Rozměr | 151,6x51,3 cm |
| Šířka | 1516 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 27.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930959 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bílá MA120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
36 190 Kč
Při platbě předem pouze 34 381 Kč
34 140 Kč
Při platbě předem pouze 32 433 Kč
38 960 Kč
Při platbě předem pouze 37 012 Kč

