LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 150x48cm, bílá 50154
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 150x48cm, bílá 50154
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUCIOLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x48 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 32.8600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831737 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
YUKON dvojumyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
35 520 Kč
Při platbě předem pouze 33 744 Kč
38 190 Kč
Při platbě předem pouze 36 280 Kč
36 380 Kč
Při platbě předem pouze 34 561 Kč


