TREOS umyvadlo 131,6x51,3 cm, rockstone, pravé, bílá mat TS132-0101-R
TREOS umyvadlo 131,6x51,3 cm, rockstone, pravé, bílá mat TS132-0101-R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS132-0101-R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131,6x51,3 cm |
| Šířka | 1316 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 21.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966194 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 60x48cm, bílá 50062
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 90x45cm, bílá 55900
expedice do 7 dnů4 429 Kč
Při platbě předem pouze 4 120 Kč
MARIA umyvadlo, litý mramor, 90x46cm, bez otvoru, bílá MA090-0
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
BRAHEA umyvadlo zápustné, Rockstone, 75x39 cm, bílá mat BE775
expedice do 7 dnů6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč

