ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 181x51,5cm, bílá AC181
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 181x51,5cm, bílá AC181
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 181x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955600 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 90x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE090-2231 53698
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
LOREA LED pásek 181cm, 1,8W, studená bílá LED185 58621
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
40 320 Kč
Při platbě předem pouze 38 304 Kč
39 560 Kč
Při platbě předem pouze 37 582 Kč
36 380 Kč
Při platbě předem pouze 34 561 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč


