TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, černá mat TS110-3535
TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, černá mat TS110-3535
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS110-3535 |
Dostupnost:
na objednávku
- Horní zásuvka s výřezem pro sifon v ose skříňky.
- Výsuv BLUM® a systém TIP-ON s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x53x50,5 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913869020 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
5 925 Kč
Při platbě předem pouze 5 512 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
27 761 Kč
Při platbě předem pouze 25 824 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
15 618 Kč
Při platbě předem pouze 14 528 Kč


