TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, bílá mat TS110-3131
TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, bílá mat TS110-3131
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS110-3131 |
Dostupnost:
na objednávku
- Horní zásuvka s výřezem pro sifon v ose skříňky.
- Výsuv BLUM® a systém TIP-ON s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x53x50,5 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913869013 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
14 276 Kč
Při platbě předem pouze 13 406 Kč
14 869 Kč
Při platbě předem pouze 13 832 Kč
10 337 Kč
Při platbě předem pouze 9 616 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm, levá, dub collingwood/černá mat LE070-1935-L-03
expedice do 7 dnů15 072 Kč
Při platbě předem pouze 14 153 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
11 603 Kč
Při platbě předem pouze 10 895 Kč


