BRAHEA dvojumyvadlo 181x51,5cm (90+90cm), bílá mat BL181-90
BRAHEA dvojumyvadlo 181x51,5cm (90+90cm), bílá mat BL181-90
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL181-90 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 181x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1810 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.7000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913994678 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
LOREA LED pásek 181cm, 1,8W, studená bílá LED185 58621
na objednávku1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 90x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE090-2231 53698
expedice do 7 dnů11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
38 190 Kč
Při platbě předem pouze 36 280 Kč
36 190 Kč
Při platbě předem pouze 34 381 Kč
24 305 Kč
Při platbě předem pouze 22 823 Kč
34 890 Kč
Při platbě předem pouze 33 145 Kč

