BRAHEA umyvadlo 131,6x51,5cm, rockstone, levé, bílá mat BT132L
BRAHEA umyvadlo 131,6x51,5cm, rockstone, levé, bílá mat BT132L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT132L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 131,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1316 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.2000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979088 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 006 Kč
Při platbě předem pouze 13 152 Kč
BRAHEA dvojumyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141
na objednávku23 452 Kč
Při platbě předem pouze 22 022 Kč
20 287 Kč
Při platbě předem pouze 18 872 Kč
AQUATIC umyvadlo, litý mramor, 140x46cm, bílá
expedice do 7 dnů6 751 Kč
Při platbě předem pouze 6 280 Kč

