BRAHEA umyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), levé, bílá mat BL141L
BRAHEA umyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), levé, bílá mat BL141L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL141L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.8000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994623 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE070-2231 53693
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
LOREA LED pásek 141cm, 6,8 W, studená bílá LED145 58031
expedice do 7 dnů1 324 Kč
Při platbě předem pouze 1 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51,5cm, bílá AC161
expedice do 7 dnů9 658 Kč
Při platbě předem pouze 8 984 Kč
21 190 Kč
Při platbě předem pouze 20 131 Kč
14 006 Kč
Při platbě předem pouze 13 152 Kč
14 276 Kč
Při platbě předem pouze 13 406 Kč

