LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 90x48cm, levé, bílá 50093
LUCIOLA umyvadlo, litý mramor, 90x48cm, levé, bílá 50093
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUCIOLA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x48 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 19.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831775 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč

