TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, dub Polar TS110-1010
TREOS umyvadlová skříňka 110x53x50,5cm, dub Polar TS110-1010
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS110-1010 |
Dostupnost:
na objednávku
- Horní zásuvka s výřezem pro sifon v ose skříňky.
- Výsuv BLUM® a systém TIP-ON s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x53x50,5 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub Polar |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913869037 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
10 337 Kč
Při platbě předem pouze 9 616 Kč
15 618 Kč
Při platbě předem pouze 14 528 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
14 869 Kč
Při platbě předem pouze 13 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm (30+70 cm), pravá, bílá mat LE070-3131-R-01
expedice do 7 dnů15 072 Kč
Při platbě předem pouze 14 153 Kč
SITIA umyvadlová skříňka 101,4x50x44,2cm, 2xzásuvka, bílá mat SI105-3131
expedice do 7 dnů11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
JULIE umyvadlová skříňka 105x55x46,5cm, levá, bílá 59105
na objednávku25 853 Kč
Při platbě předem pouze 24 238 Kč
19 187 Kč
Při platbě předem pouze 17 988 Kč


