ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51,5cm, bílá AC161
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51,5cm, bílá AC161
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 161x14,2x51,5 cm |
| Šířka | 1610 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955594 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, dub alabama/bílá mat LE070-2231 53693
expedice do 7 dnů10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
LOREA LED pásek 161cm, 1,6W, studená bílá LED165 58619
na objednávku1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Mohlo by Vás zajímat
33 592 Kč
Při platbě předem pouze 31 248 Kč
40 320 Kč
Při platbě předem pouze 38 304 Kč
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x48cm, bílá 50122
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
KARE 120 keramické dvojumyvadlo nábytkové 120x46cm, bílá 17120
expedice do 7 dnů9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč


