LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, bílá mat LE070-3131 54925
LOREA umyvadlová skříňka 70x44x51,2cm, 1x zásuvka, bílá mat LE070-3131 54925
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x44x51,2 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.8391 kg |
| EAN | 8590913969812 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
BRAHEA dvojumyvadlo 141x51,5cm (70+70cm), bílá mat BL141
na objednávku23 452 Kč
Při platbě předem pouze 22 022 Kč
25 313 Kč
Při platbě předem pouze 23 770 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, bílá mat LE020-3131 53700
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 073 Kč
Při platbě předem pouze 14 952 Kč
9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
12 253 Kč
Při platbě předem pouze 11 488 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč

