GODIVA dvojumyvadlo, litý mramor, 119x44cm, bez otvoru pro baterii, bílá GU119-0
GODIVA dvojumyvadlo, litý mramor, 119x44cm, bez otvoru pro baterii, bílá GU119-0
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GODIVA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 119x11x44 cm |
| Šířka | 1190 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8590913909887 |
| Taric | 39221000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
FILENA dvojumyvadlová skříňka 118x51,5x43cm, bílá mat FID1212W
expedice do 7 dnů18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč
22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
FILENA dvojumyvadlová skříňka 118x51,5x43cm, dub FID1212D
expedice do 7 dnů19 341 Kč
Při platbě předem pouze 17 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
33 592 Kč
Při platbě předem pouze 31 248 Kč
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bílá MA120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 140x50cm, bílá 68141
expedice do 7 dnů8 480 Kč
Při platbě předem pouze 7 888 Kč
38 190 Kč
Při platbě předem pouze 36 280 Kč


