ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 230x51,5cm, pravé, bílá mat AR230-B2R
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 230x51,5cm, pravé, bílá mat AR230-B2R
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR230-B2R |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 230x51,5 cm |
| Šířka | 2300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 50.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892172 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 228,4x40x49 cm, černá mat ARK230
na objednávku20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
YUKON dvojumyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x50cm, bílá 68121
expedice do 7 dnů7 706 Kč
Při platbě předem pouze 7 168 Kč
38 890 Kč
Při platbě předem pouze 36 946 Kč


