LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, bílá mat LE080-3131 54926
LOREA umyvadlová skříňka 80x44x51,2cm, 1x zásuvka, bílá mat LE080-3131 54926
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x44x51,2 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.5000 kg |
| EAN | 8590913969829 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umyvadlo, litý mramor, 101x51,5cm, pravé, bílá AC101R
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
expedice do 7 dnů497 Kč
Při platbě předem pouze 469 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUCIE umyvadlová skříňka s rockstone deskou 89,5x45x44,5cm, bílá / rare rock LU090-3030-01
na objednávku15 154 Kč
Při platbě předem pouze 14 230 Kč
11 773 Kč
Při platbě předem pouze 10 952 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 82x50x43,5cm, dub černý DT085-1818
expedice do 7 dnů12 203 Kč
Při platbě předem pouze 11 352 Kč

