Podpěrná konzole 490x150x20mm, lakovaná ocel, zlato mat, 1 ks 30367
Podpěrná konzole 490x150x20mm, lakovaná ocel, zlato mat, 1 ks 30367
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-30367 |
Dostupnost:
na objednávku
- Součástí balení je instalační balíček
- Nosnost 50kg při instalaci do zdi z pevných cihel
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 2x15x49 cm |
| Šířka | 20 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 490 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost / ks | 1.1820 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931871 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
267 Kč
Při platbě předem pouze 251 Kč
skladem
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč

