TREOS dvojumyvadlo 171,6x51,3 cm, rockstone, bílá mat TS172-0101
TREOS dvojumyvadlo 171,6x51,3 cm, rockstone, bílá mat TS172-0101
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS172-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| Rozměr | 171,6x51,3 cm |
| Šířka | 1716 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 29.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896217 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TEKA dřez nerez DIAMOND RS15 1B 1D 86 BK 115100011
expedice do 14 dnů12 990 Kč
Při platbě předem pouze 11 431 Kč
CRYSTALON (86X53) 1B 1D BÍLÝ LH DŘEZ NEREZ & BÍLÉ TVRZENÉ SKLO 109504530
do týdne v e-shopu15 031 Kč

