FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 140x50cm, bílá 68141
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 140x50cm, bílá 68141
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLAVIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x10x50 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 31.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831850 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
CENTO keramické dvojumyvadlo 140x45cm, bílá 353601
na objednávku22 953 Kč
Při platbě předem pouze 21 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen čtvercový umyvadlový polosifon se zátkou click-clack, bez přepadu, zlatý 7991060-50
expedice do 10 dnů1 179 Kč
1 034 Kč
Mexen kulatý umyvadlový polosifon s click-clack zátkou, s přepadem, grafit - 7992050-66
expedice do 10 dnů1 068 Kč
Mexen čtvercový umyvadlový polosifon se zátkou click-clack, s přepadem, chrom - 7992660-00
expedice do 10 dnů1 034 Kč


