SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, bílá SD101
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, bílá SD101
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x14,2x46 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913989834 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub cuneo EZ101-2525
expedice do 7 dnů10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
BRAHEA umyvadlo 111,6x51,5cm, rockstone, bílá mat BT112
na objednávku12 079 Kč
Při platbě předem pouze 11 342 Kč
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč

