SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, černá mat SD101B
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, černá mat SD101B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SIDRA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x14,2x46 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956034 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
JUNO umyvadlo, litý mramor, 80x47cm, levé, bílá JU080
expedice do 7 dnů5 977 Kč
Při platbě předem pouze 5 560 Kč
LIMA keramické umyvadlo, zápustné 59,5x39,5 cm, bílá BH7022
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
19 711 Kč
Při platbě předem pouze 18 336 Kč
YUKON umyvadlo, litý mramor, 80x45cm, bílá YU080
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč


