BRAHEA umyvadlo 111,6x51,5cm, rockstone, bílá mat BT112
BRAHEA umyvadlo 111,6x51,5cm, rockstone, bílá mat BT112
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BT112 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 111,6x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1116 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913979071 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
11 546 Kč
Při platbě předem pouze 10 842 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, bílá SD101
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč

