CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, agila strip CR100-4343S
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, agila strip CR100-4343S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-4343S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.2010 kg |
| EAN | 8590913969621 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
6 828 Kč
Při platbě předem pouze 6 352 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 100x46cm, bílá 1601-100
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč
11 603 Kč
Při platbě předem pouze 10 895 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama strip CR100-2322
expedice do 7 dnů14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč


