BRAHEA umyvadlo 101x51,5cm, (80+20cm) levé, bílá mat BL101-80L
BRAHEA umyvadlo 101x51,5cm, (80+20cm) levé, bílá mat BL101-80L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL101-80L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x12,7x51,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 127 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.6000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913994562 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, dub alabama LE020-2222 53699
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, bílá mat LE020-3131 53700
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
LOREA skříňka spodní policová 20x44x51,2cm, černá mat LE020-3535 53702
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Podlahový linear. žlab 650 mm,spodní D40,harmony mat,nerez rámeček CH 650/S40 HN 1
expedice do 7 dnů2 747 Kč
Spádová lišta, levá, výška 12 mm, délka 1500 mm, nerez mat SPD1512-L
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč

