EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama EZ101-2222
EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama EZ101-2222
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ101-2222 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113789 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 101x46,5cm, bílá 43101
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 101x46cm, bílá SD101
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 783 Kč
Při platbě předem pouze 13 752 Kč
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč
LARGO umyvadlová skříňka 99x50x41cm, dub stříbrný LA100
na objednávku13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, dub alabama CR100-2222
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč

