CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, verde strip CR100-4444S
CIRASA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, verde strip CR100-4444S
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR100-4444S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 32.2010 kg |
| EAN | 8590913969706 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
SLIM keramické umyvadlo, nábytkové, 100x46cm, bílá 1601-100
expedice do 7 dnů4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
PIEDRA keramické umyvadlo nábytkové 101x46,5cm, bílá 43101
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PRIM umyvadlová skříňka 92x72x50cm, buk/bílá PM095
na objednávku9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
BRAND umyvadlová skříňka 100x73x50cm, starobílá BA102
na objednávku26 393 Kč
Při platbě předem pouze 24 552 Kč
MORIAN umyvadlová skříňka 100x14x48cm, dub černý, pravá MR126
expedice do 7 dnů11 343 Kč
Při platbě předem pouze 10 552 Kč
11 603 Kč
Při platbě předem pouze 10 895 Kč


