KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9422311
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9422311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9422311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160745 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 752 Kč
15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, černá mat 7633126
na objednávku18 223 Kč
Při platbě předem pouze 16 952 Kč
6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč


