CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8787011
CLASSIC keramické umyvadlo 75x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8787011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8787011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | CLASSIC |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x20x50 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937810614 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Mist vanová zástěna 2-křídlá levá 120 x 150 cm, průhledná, zlatá - 8A9-120-002-50-00-L
expedice do 10 dnů5 363 Kč
Mexen Mist L vanová zástěna se 2 křídly pravá 120 x 150 cm, černý rám, černá - 8A9L-120-011-70-70-P
expedice do 10 dnů4 934 Kč
Mexen Lunar L vanová zástěna se 2 křídly, levá, 120 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 897L-120-100-65-00-L
expedice do 10 dnů7 150 Kč

