NORM keramické umyvadlo 80x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8634011
NORM keramické umyvadlo 80x50cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8634011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8634011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x18x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 24.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016886 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč


