NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vpravo, bílá mat
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, s odkládací plochou vpravo, bílá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9629109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353902 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, bílá mat PVC09
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 190 Kč
5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bílá ExtraGlaze 9456111
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč

