TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat TI017B
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat TI017B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 135 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913976957 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 072 Kč
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, zlato mat UT017TG
expedice do 7 dnů13 391 Kč
Při platbě předem pouze 12 574 Kč
7 027 Kč
Při platbě předem pouze 6 599 Kč
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s výpustí, chrom 3021
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

