GSI umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, bílá PCS11
GSI umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 5-65mm, bílá PCS11
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815541 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
23 748 Kč
Při platbě předem pouze 22 351 Kč
27 296 Kč
Při platbě předem pouze 25 691 Kč
23 748 Kč
Při platbě předem pouze 22 351 Kč
23 748 Kč
Při platbě předem pouze 22 351 Kč

