NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9687011
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 9687011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9687011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x19x40 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018637 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
SAND keramické umyvadlo 80x50 cm, bílá ExtraGlaze 9022111
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, černá mat 9422126
na objednávku14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč
8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč

