VIOLETA umyvadlová skříňka 68,5x52x46,5cm, bílá pololesk VI075-3131
VIOLETA umyvadlová skříňka 68,5x52x46,5cm, bílá pololesk VI075-3131
- Standardně dodáváno s úchytkami VI001
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIOLETA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 68,5x52x46,5 cm |
| Šířka | 685 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913850370 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
Umyvadlový/bidetový sifon 5/4", nízký, DN40, bílá 151.125.0
expedice do 7 dnů149 Kč
Při platbě předem pouze 140 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, borovice rustik DT070-1616
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
9 107 Kč
Při platbě předem pouze 8 472 Kč
Koupelnový set NIRONA 70, dub Mocca KSET-020
na objednávku18 958 Kč
Při platbě předem pouze 17 802 Kč
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč


