KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94229009
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94229009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94229009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016145 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 9623211
expedice do 7 dnů10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94229026
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč


