NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9622311
NUBES keramické umyvadlo 80x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 9622311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9622311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018743 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LORO sprchové dveře 800mm, čiré sklo GN4480
expedice do 7 dnů7 192 Kč
Při platbě předem pouze 6 742 Kč
Deante KERRIA PLUS posuvné sprchové dveře 110 cm s TotalWhite sklem, chrom KTSP011P
expedice do 12 dnů8 588 Kč
Sprchové dveře Mexen Lunar-F L pravé, skládací 120 cm, průhledné, kartáčovaná měď - 836SL-120-050-65-00-P
expedice do 10 dnů11 583 Kč
CERANO - Sprchové pantové dveře Marino L/P - 6 mm - chrom, transparentní sklo - 120x190 cm
expedice do 7 dnů5 390 Kč

