CENTO keramické umyvadlo 120x45cm, bílá 353401
CENTO keramické umyvadlo 120x45cm, bílá 353401
| Výrobce: | Výrobce: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-353401 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | CENTO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x10x45 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 27.5100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125974245 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
WALDORF keramické umyvadlo 100x55cm, bílá 4142K1
expedice do 7 dnů14 147 Kč
Při platbě předem pouze 13 160 Kč
Mohlo by Vás zajímat

