Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI411 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889981 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
2 663 Kč
Při platbě předem pouze 2 519 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rozeta 80/32 mm, výška 33 mm, ABS/chrom RS8032
expedice do 7 dnů128 Kč
Při platbě předem pouze 119 Kč
Podobné zboží
PIQUADRATO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0510OT25K7
expedice do 7 dnů826 Kč
Při platbě předem pouze 768 Kč

