ARUBA umyvadlo, Rockstone, 130x51,5cm, levé, bílá mat AR130-B1L
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 130x51,5cm, levé, bílá mat AR130-B1L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR130-B1L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x51,5 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 29.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886812 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
11 085 Kč
Při platbě předem pouze 10 312 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 128,4x40x49 cm, černá mat ARK130
na objednávku11 085 Kč
Při platbě předem pouze 10 312 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 462 Kč
Při platbě předem pouze 7 872 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč


