QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 96x13x44 cm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913886416 |
| Taric | 68109900 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, dub stříbrný DT100-1111
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, dub Alabama DT100-2222
expedice do 7 dnů12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
NIRONA umyvadlová skříňka 95x51,5x43 cm, bílá NR100-3030
expedice do 7 dnů12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 860 Kč
Při platbě předem pouze 21 717 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
23 690 Kč
Při platbě předem pouze 22 505 Kč
25 360 Kč
Při platbě předem pouze 24 092 Kč

