ARUBA umyvadlo, Rockstone, 140x51,5cm, levé, bílá mat AR140-B1L
ARUBA umyvadlo, Rockstone, 140x51,5cm, levé, bílá mat AR140-B1L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR140-B1L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 140x51,5 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886843 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 138,4x40x49 cm, černá mat ARK140
na objednávku11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
24 540 Kč
Při platbě předem pouze 23 313 Kč
19 420 Kč
Při platbě předem pouze 18 449 Kč
20 310 Kč
Při platbě předem pouze 19 294 Kč
21 190 Kč
Při platbě předem pouze 20 131 Kč


